П`ятниця, 23.04.2021, 03:33
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Цвітківський заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ст...

Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Категорії каналів
Друзі сайту
Інформація
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Наше опитування
Як ви ставитеся до навчання у суботу?
Всього відповідей: 26
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наша гордість - творчо обдаровані діти

Наша гордість - обдаровані діти

Вокальний ансамбль "Джерельце" : Шостак Яніна, Ухань Ельвіра, Онопрієнко Лілія, Паращенко Юлія,  Керекеза Ольга.  Учасники ІІ туру конкурсу "Грайлива веселка" Керівник - Гладка С. А.

Вокальний дует - Бобрик Віталій  та Перетятко Наташа - переможці ІІ туру конкурсу "Грайлива веселка" в номінації  вокальні дуети. Керівник - Гладка С. А.

 

    

Студія східного танцю "Перлина" Художній керівник - Здесенко І. А.

 

Онопрієнко Лілія 

Навчальний рік

Вид змагання

Результат

Керівник

2013-2014

Чемпіонат України із східних танців

ІІІ місце

Здесенко І.А

2013-2014 Огляд конкурсу «Грайлива веселка» Диплом відділу освіти Гладка С.А.

2014-2015

Обласний конкурс східних танців «Sagat»

І місце

Здесенко І.А

2013-2014

Районне змагання з баскетболу

ІІ місце

Бочаров В.А

2014-2015

Районне змагання з баскетболу

І місце

Бочаров В.А

 

 

Перетятко Наталія Олександрівна

   

Навчальний рік

Вид змагання

Результат

Керівник

2013-2014

Огляд конкурсу «Грайлива веселка»

Диплом відділу освіти

Гладка С.А.

2013-2014

Чемпіонат України  із східних танців

І місце

Здесенко І.А.

2014-2015

Обласний конкурс східних танців «Sagat»

І місце

Здесенко І.А

Штирц Олександр Володимирович

Навчальний рік

Вид змагання

Результат

Керівник

2013-2014

Огляд конкурсу «Грайлива веселка»

Диплом відділу освіти

Гладка С.А.

Бобрик Віталій Ярославович

Навчальний рік

Вид змагання

Результат

Керівник

2013-2014

Огляд конкурсу «Грайлива веселка»

Диплом відділу освіти

Гладка С.А.

 

Олексієнко Оксана Олександрівна

  

 

Навчальний рік

Вид змагання

Результат

Керівник

2012-2013

ІІ тур ім. П.Яцика

ІІІ місце

Стадніченко О.Й.

2013-2014

ІІ тур на кращий твір образотвочого мистецтва «Малюємо Шевченка»

ІІІ місце

Олексієнко В.А.

2014-2015

Обласний конкурс східних танців «Sagat»

ІІ місце

Здесенко І.А

2013-2014

Чемпіонат України  із східних танців

І місце

Здесенко І.А.

Пишний Дмитро 

Навчальний рік

Вид змагання

Результат

Керівник

2012-2013

Районний фестиваль творчості дітей

«Повір у себе – в тебе повірять інші»

Диплом Городищенського районного центру соціальних служб

Придаток Л.П.

 

Шостак Яніна Миколаївна

   

Навчальний рік

Вид змагання

Результат

Керівник

2013-2014

Чемпіонат України східних танців

ІІ місце

Здесенко І.А.

2014-2015

Обласний конкурс східних танців «Sagat»

І місце

Здесенко І.А

2013-2014

Районне змагання з баскетболу

ІІ місце

Бочаров В.А

2014-2015

Районне змагання з баскетболу

І місце

Бочаров В.А

 

Паращенко Юлія Василівна

 

  

Навчальний рік

Вид змагання

Результат

Керівник

2012-2013

ІІ тур ім.П.Яцика

ІІ місце

Кутовенко Т.Я

2012-2013

ІІ тур ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Г.Шевченка

ІІ місце

Кутовенко Т.Я

2013-2014

ІІ тур конкурсу юних поетів «Тарасовими шляхами»

ІІІ місце

Кутовенко Т.Я.

2024-2015

ІІ тур ім. П.Яцика

І місце

Кутовенко Т.Я

2014-2015

ІІ тур обласного конкурсу юних поетів Черкащини «тарасовими шляхами»

ІІ місце

Кутовенко Т.Я

2013-2014

Чемпіонат України  із східних танців

І місце

Здесенко І.А.

2014-2015

Обласний конкурс східних танців «Sagat»

ІІ місце

Здесенко І.А

2013-2014

Районне змагання з баскетболу

ІІ місце

Бочаров В.А

2014-2015

Районне змагання з баскетболу

І місце

Бочаров В.А

 

Матвієнко Вероніка Русланівна

Навчальний рік

Вид змагання

Результат

Керівник

2013-2014

ІІ тур конкурсу на кращий твір образотворчого мистецтва «Малюємо Шевченка»

ІІІ місце

Олексієнко В.А.

 

 

Мовчан Василь Ігоревич

Навчальний рік

Вид змагання

Результат

Керівник

2013-2014

Районний конкурс декламаторів поезії Т.Г.Шевченка «Живи, поете, в пам'яті людській, живи в піснях, живи у «Заповіті»

І місце

Дирда Н.М.

 

Пожар Артем Олександрович

Навчальний рік

Вид змагання

Результат

Керівник

2014-2015

Районний конкурс декламаторів поезії Т.Г.Шевченка «Живи, поете, в пам'яті людській, живи в піснях, живи у «Заповіті»

ІІІ місце

Кутовенко Т.Я.

 Керекеза Ольга Вікторівна

Навчальний рік

Вид змагання

Результат

Керівник

2013-2014

Чемпіонат України із східних танців

ІІ місце

Здесенко І.А

2014-2015

Обласний конкурс східних танців «Sagat»

І місце

Здесенко І.А

2013-2014

Районне змагання з баскетболу

ІІ місце

Бочаров В.А

2014-2015

Районне змагання з баскетболу

І місце

Бочаров В.А

Ухань Ельвіра Олександрівна 

Навчальний рік

Вид змагання

Результат

Керівник

2013-2014

Районне змагання з баскетболу

ІІ місце

Бочаров В.А

 2013-2014

Огляд конкурсу «Грайлива веселка» Диплом відділу освіти Гладка С.А.

2014-2015

Районне змагання з баскетболу

І місце

Бочаров В.А

 Сало Тетяна Сергіївна

Навчальний рік

Вид змагання

Результат

Керівник

2013-2014

Чемпіонат України із східних танців

ІІ місце

Здесенко І.А

2014-2015

Обласний конкурс східних танців «Sagat»

І місце

Здесенко І.А

Бакош Анжела Олександрівна

Навчальний рік

Вид змагання

Результат

Керівник

2013-2014

Чемпіонат України із східних танців

ІІ місце

Здесенко І.А

2014-2015

Обласний конкурс східних танців «Sagat»

ІІ місце

Здесенко І.А

Гайдамака Анастасія Юріївна

Навчальний рік

Вид змагання

Результат

Керівник

2013-2014

Чемпіонат України із східних танців

І місце

Здесенко І.А

2014-2015

Обласний конкурс східних танців «Sagat»

ІІ місце

Здесенко І.А

 

Піскун Вікторія Вікторівна

Навчальний рік

Вид змагання

Результат

Керівник

2013-2014

Чемпіонат України із східних танців

ІІ місце

Здесенко І.А

2014-2015

Обласний конкурс східних танців «Sagat»

І місце

Здесенко І.А

 Богач Анастасія  Русланівна

 

Навчальний рік

Вид змагання

Результат

Керівник

2013-2014

Чемпіонат України із східних танців

ІІІ місце

Здесенко І.А

2014-2015

Обласний конкурс східних танців «Sagat»

І місце

Здесенко І.А

Красіцька Анастасія Русланівна

Навчальний рік

Вид змагання

Результат

Керівник

2013-2014

Чемпіонат України із східних танців

ІІІ місце

Здесенко І.А

2014-2015

Обласний конкурс східних танців «Sagat»

І місце

Здесенко І.А

Кучеренко Валерія Олександрівна

Навчальний рік

Вид змагання

Результат

Керівник

2013-2014

Чемпіонат України із східних танців

ІІ місце

Здесенко І.А

2014-2015

Обласний конкурс східних танців «Sagat»

ІІ місце

Здесенко І.А