Неділя, 22.04.2018, 07:39
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Цвітківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Городи...

Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Наше опитування
Як ви ставитеся до навчання у суботу?
Всього відповідей: 21
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Наша гордість - творчо обдаровані діти

    Наша гордість - обдаровані діти

    Вокальний ансамбль "Джерельце" : Шостак Яніна, Ухань Ельвіра, Онопрієнко Лілія, Паращенко Юлія,  Керекеза Ольга.  Учасники ІІ туру конкурсу "Грайлива веселка" Керівник - Гладка С. А.

    Вокальний дует - Бобрик Віталій  та Перетятко Наташа - переможці ІІ туру конкурсу "Грайлива веселка" в номінації  вокальні дуети. Керівник - Гладка С. А.

     

        

    Студія східного танцю "Перлина" Художній керівник - Здесенко І. А.

     

    Онопрієнко Лілія 

    Навчальний рік

    Вид змагання

    Результат

    Керівник

    2013-2014

    Чемпіонат України із східних танців

    ІІІ місце

    Здесенко І.А

    2013-2014 Огляд конкурсу «Грайлива веселка» Диплом відділу освіти Гладка С.А.

    2014-2015

    Обласний конкурс східних танців «Sagat»

    І місце

    Здесенко І.А

    2013-2014

    Районне змагання з баскетболу

    ІІ місце

    Бочаров В.А

    2014-2015

    Районне змагання з баскетболу

    І місце

    Бочаров В.А

     

     

    Перетятко Наталія Олександрівна

       

    Навчальний рік

    Вид змагання

    Результат

    Керівник

    2013-2014

    Огляд конкурсу «Грайлива веселка»

    Диплом відділу освіти

    Гладка С.А.

    2013-2014

    Чемпіонат України  із східних танців

    І місце

    Здесенко І.А.

    2014-2015

    Обласний конкурс східних танців «Sagat»

    І місце

    Здесенко І.А

    Штирц Олександр Володимирович

    Навчальний рік

    Вид змагання

    Результат

    Керівник

    2013-2014

    Огляд конкурсу «Грайлива веселка»

    Диплом відділу освіти

    Гладка С.А.

    Бобрик Віталій Ярославович

    Навчальний рік

    Вид змагання

    Результат

    Керівник

    2013-2014

    Огляд конкурсу «Грайлива веселка»

    Диплом відділу освіти

    Гладка С.А.

     

    Олексієнко Оксана Олександрівна

      

     

    Навчальний рік

    Вид змагання

    Результат

    Керівник

    2012-2013

    ІІ тур ім. П.Яцика

    ІІІ місце

    Стадніченко О.Й.

    2013-2014

    ІІ тур на кращий твір образотвочого мистецтва «Малюємо Шевченка»

    ІІІ місце

    Олексієнко В.А.

    2014-2015

    Обласний конкурс східних танців «Sagat»

    ІІ місце

    Здесенко І.А

    2013-2014

    Чемпіонат України  із східних танців

    І місце

    Здесенко І.А.

    Пишний Дмитро 

    Навчальний рік

    Вид змагання

    Результат

    Керівник

    2012-2013

    Районний фестиваль творчості дітей

    «Повір у себе – в тебе повірять інші»

    Диплом Городищенського районного центру соціальних служб

    Придаток Л.П.

     

    Шостак Яніна Миколаївна

       

    Навчальний рік

    Вид змагання

    Результат

    Керівник

    2013-2014

    Чемпіонат України східних танців

    ІІ місце

    Здесенко І.А.

    2014-2015

    Обласний конкурс східних танців «Sagat»

    І місце

    Здесенко І.А

    2013-2014

    Районне змагання з баскетболу

    ІІ місце

    Бочаров В.А

    2014-2015

    Районне змагання з баскетболу

    І місце

    Бочаров В.А

     

    Паращенко Юлія Василівна

     

      

    Навчальний рік

    Вид змагання

    Результат

    Керівник

    2012-2013

    ІІ тур ім.П.Яцика

    ІІ місце

    Кутовенко Т.Я

    2012-2013

    ІІ тур ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Г.Шевченка

    ІІ місце

    Кутовенко Т.Я

    2013-2014

    ІІ тур конкурсу юних поетів «Тарасовими шляхами»

    ІІІ місце

    Кутовенко Т.Я.

    2024-2015

    ІІ тур ім. П.Яцика

    І місце

    Кутовенко Т.Я

    2014-2015

    ІІ тур обласного конкурсу юних поетів Черкащини «тарасовими шляхами»

    ІІ місце

    Кутовенко Т.Я

    2013-2014

    Чемпіонат України  із східних танців

    І місце

    Здесенко І.А.

    2014-2015

    Обласний конкурс східних танців «Sagat»

    ІІ місце

    Здесенко І.А

    2013-2014

    Районне змагання з баскетболу

    ІІ місце

    Бочаров В.А

    2014-2015

    Районне змагання з баскетболу

    І місце

    Бочаров В.А

     

    Матвієнко Вероніка Русланівна

    Навчальний рік

    Вид змагання

    Результат

    Керівник

    2013-2014

    ІІ тур конкурсу на кращий твір образотворчого мистецтва «Малюємо Шевченка»

    ІІІ місце

    Олексієнко В.А.

     

     

    Мовчан Василь Ігоревич

    Навчальний рік

    Вид змагання

    Результат

    Керівник

    2013-2014

    Районний конкурс декламаторів поезії Т.Г.Шевченка «Живи, поете, в пам'яті людській, живи в піснях, живи у «Заповіті»

    І місце

    Дирда Н.М.

     

    Пожар Артем Олександрович

    Навчальний рік

    Вид змагання

    Результат

    Керівник

    2014-2015

    Районний конкурс декламаторів поезії Т.Г.Шевченка «Живи, поете, в пам'яті людській, живи в піснях, живи у «Заповіті»

    ІІІ місце

    Кутовенко Т.Я.

     Керекеза Ольга Вікторівна

    Навчальний рік

    Вид змагання

    Результат

    Керівник

    2013-2014

    Чемпіонат України із східних танців

    ІІ місце

    Здесенко І.А

    2014-2015

    Обласний конкурс східних танців «Sagat»

    І місце

    Здесенко І.А

    2013-2014

    Районне змагання з баскетболу

    ІІ місце

    Бочаров В.А

    2014-2015

    Районне змагання з баскетболу

    І місце

    Бочаров В.А

    Ухань Ельвіра Олександрівна 

    Навчальний рік

    Вид змагання

    Результат

    Керівник

    2013-2014

    Районне змагання з баскетболу

    ІІ місце

    Бочаров В.А

     2013-2014

    Огляд конкурсу «Грайлива веселка» Диплом відділу освіти Гладка С.А.

    2014-2015

    Районне змагання з баскетболу

    І місце

    Бочаров В.А

     Сало Тетяна Сергіївна

    Навчальний рік

    Вид змагання

    Результат

    Керівник

    2013-2014

    Чемпіонат України із східних танців

    ІІ місце

    Здесенко І.А

    2014-2015

    Обласний конкурс східних танців «Sagat»

    І місце

    Здесенко І.А

    Бакош Анжела Олександрівна

    Навчальний рік

    Вид змагання

    Результат

    Керівник

    2013-2014

    Чемпіонат України із східних танців

    ІІ місце

    Здесенко І.А

    2014-2015

    Обласний конкурс східних танців «Sagat»

    ІІ місце

    Здесенко І.А

    Гайдамака Анастасія Юріївна

    Навчальний рік

    Вид змагання

    Результат

    Керівник

    2013-2014

    Чемпіонат України із східних танців

    І місце

    Здесенко І.А

    2014-2015

    Обласний конкурс східних танців «Sagat»

    ІІ місце

    Здесенко І.А

     

    Піскун Вікторія Вікторівна

    Навчальний рік

    Вид змагання

    Результат

    Керівник

    2013-2014

    Чемпіонат України із східних танців

    ІІ місце

    Здесенко І.А

    2014-2015

    Обласний конкурс східних танців «Sagat»

    І місце

    Здесенко І.А

     Богач Анастасія  Русланівна

     

    Навчальний рік

    Вид змагання

    Результат

    Керівник

    2013-2014

    Чемпіонат України із східних танців

    ІІІ місце

    Здесенко І.А

    2014-2015

    Обласний конкурс східних танців «Sagat»

    І місце

    Здесенко І.А

    Красіцька Анастасія Русланівна

    Навчальний рік

    Вид змагання

    Результат

    Керівник

    2013-2014

    Чемпіонат України із східних танців

    ІІІ місце

    Здесенко І.А

    2014-2015

    Обласний конкурс східних танців «Sagat»

    І місце

    Здесенко І.А

    Кучеренко Валерія Олександрівна

    Навчальний рік

    Вид змагання

    Результат

    Керівник

    2013-2014

    Чемпіонат України із східних танців

    ІІ місце

    Здесенко І.А

    2014-2015

    Обласний конкурс східних танців «Sagat»

    ІІ місце

    Здесенко І.А