П`ятниця, 23.04.2021, 03:26
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Цвітківський заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ст...

Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Категорії каналів
Друзі сайту
Інформація
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Наше опитування
Як ви ставитеся до навчання у суботу?
Всього відповідей: 26
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вчителі школи

Всього педпрацівників – 22

 

 


Мають кваліфікаційну категорію:


   "Спеціаліст вищої категорії" – 2


   "Спеціаліст І категорії" – 14


   "Спеціаліст ІІ категорії" – 2


   "Спеціаліст" - 4

Директор академічного ліцею
Мотузка Петро Іванович
вчитель біології
Кваліфікаційна категорія - І
Освіта  - Уманський педагогічний інститут, біологія
 
 
Заступник директора з навчально - виховної роботи
Кутовенко Тетяна Яввалівна
вчитель української мови та літератури
Кваліфікаційна категорія - І
Освіта  - Черкаський  педагогічний інститут, українська мова та література
 
 
 
Заступник директора з виховної роботи
Пономаренко Оксана Олександрівна
вчитель історії і правознавства
Кваліфікаційна категорія - вища
Освіта  - Одеський університет , історія
 
 
 
 
Педагог - організатор 
Гладка Світлана Анатоліївна
Кваліфікаційна категорія - І
Освіта  - Уманський педінститут , обслуговуюча праця
 
 
Практичний психолог
Пожар Інна Анатоліївна
Кваліфікаційна категорія - спеціаліст
Освіта  - Черкаський національний університет ,  соціальний педагог
 
 
 
 
Рудюк Ірина Миронівна
вчитель початкових класів
Кваліфікаційна категорія - І
Освіта  - Уманський  педагогічний інститут , початкові класи
 
 
 
 
Овсієнко Наталія Володимирівна
вчитель початкових класів
Кваліфікаційна категорія - 
Освіта  - Черкаський педінститут , початкові класи
 
 
 
 
Прокоп´єва  Олена Іванівна
вчитель початкових класів
Кваліфікаційна категорія - 9 розряд
Освіта  - Корсунь - Шевченківське педучилище , початкові класи
 
 
 
 
Шевченко Людмила Броніславівна
вчитель української мови та літератури
Кваліфікаційна категорія - І
Освіта  - Черкаський  педагогічний інститут, українська мова та література
 
 
Дирда Ніна Миколаївна
Вчитель початкових класів
Кваліфікаційна категорія - 9 розряд
Освіта  - Корсунь - Шевченківське педучилище, початкові класи
 
 
Лупашко Надія Федорівна
вчитель української мови та літератури
Кваліфікаційна категорія - вища
Освіта  - Черкаський  педагогічний інститут, українська мова та література
 
 
Павлюченко Світлана Володимирівна
вчитель російської мови та  світової літератури
Кваліфікаційна категорія - І
Освіта  - Черкаський  педагогічний інститут, російська мова та література
 
 
Крись Олександр Іванович
Вчитель основ ЗВ, креслення та технічної праці
Кваліфікаційна категорія - 9 розряд
Освіта  - Корсунь - шевченківське педучилище, технічна праця
Стаж педагогічної роботи  - 21 рік
 
Хоменко Леся Олександрівна
вчитель англійсьої мови 
Кваліфікаційна категорія - ІІ
Освіта  - Черкаський  педагогічний інститут, англійська мова 
 
 
Погрібна Світлана Миколаївна
вчитель математики
Кваліфікаційна категорія - І
Освіта  - Черкаський  педагогічний інститут, математика, фізика
 
 
Ухань Галина Леонідівна
вчитель математики
Кваліфікаційна категорія - І
Освіта  - Черкаський  педагогічний інститут, математика
 
 
Хамаза Світлана Дмитрівна
вчитель фізики, інформатики
Кваліфікаційна категорія - І
Освіта  - Уманський  педагогічний інститут,  фізика, інформатика
 
 
Курява Світлана Петрівна
вчитель географії, біології
Кваліфікаційна категорія - ІІ
Освіта  - Уманський   педагогічний інститут,  географія, біологія
 
 
 
 
 
Олексієнко Віталіна Анатоліївна
вихователь ГПД
Кваліфікаційна категорія - 
Освіта  - Корсунь - Шевченківське педучилище, обслуговуюча праця, вихователь ГПД